Targi kalisteniczne

Data wydarzenia 1-2 czerwca 2024r.
Targi kalisteniczne

Targi kalisteniczne & Caliproject Championships

Pierwsze w Polsce targi kalisteniczne! Ogromny meeting, na którym integrujemy pasjonatów treningów kalisteniki, pole dance, street workout, gimnastyki, wspinaczki i wspólnie otwieramy sezon treningów outdoor!
Targi kalisteniczne
pro-2.jpg

Co to za wydarzenie? 

Szukasz inspiracji, nowości i chcesz spotkać się z pasjonatami kalisteniki? Dołącz do nas na Targach Kalistenicznych – wyjątkowym wydarzeniu, które łączy miłośników kalisteniki z całej Polski! Już 1 i 2 czerwca 2024 roku społeczność osób trenujących z masą własnego ciała będzie mogła wspólnie ćwiczyć, edukować się, brać udział w konkursach z nagrodami oraz imprezować! 

Co Cię czeka?

 • Warsztaty z najlepszymi trenerami z zakresu takich aktywności jak kalistenika, street workout, gimnastyka, pole dance, biegi z przeszkodami
 • Zawody street workout i pokazy umiejętności 
 • Konkursy z nagrodami i atrakcje umożliwiające sprawdzenie swojej sprawności
 • Wykłady z zakresu treningu i fizjoterapii
 • Imprezy integracyjne 

 

Lokalizacja

Wydarzenie odbywać się będzie w Warszawie nad Zalewem Bardowskiego. Cały ten obiekt będzie do naszej dyspozycji. Poza miejscem do treningów street workout, pole dance, czy ninja warrior, które zostaną rozstawione, znajdziecie tam:

 • plaże i bary
 • scenę i parkiet
 • wakefarmę
 • ściankę wspinaczkowa
unnamed3.jpeg
IMG_4638.jpg

Caliproject Championships

Na targach odbywać się będą zawody street wokout. Będą to bitwy oceniane innowacyjnym systemem, który będzie doceniał zawodników za wszechstronne umiejętności oraz kontakt z publicznością! Tym samym widownia będzie mogła oglądać wspaniałe widowisko. 

Zawody dzielą się na dwie kategorie:

 • ELITE - kategoria dla najbardziej utytułowanych oraz medialnych zawodników street workout w Polsce, którzy zostali wytypowani do wzięcia udziału w wydarzeniu przez organizatora
 • OPEN - kategoria dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w zawodach street workout, niezależnie od poziomu zaawansowania. Aby się zapisać wystarczy wysłać video zgłoszeniowe według wytycznych podanych poniżej

Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody pieniężne oraz rzeczowe!

Harmonogram wydarzenia

calicamp pro-161.jpg

Jak się zapisać na Targi?

W celu zapisania się na Targi należy zakupić bilet, który obejmuje:

 • możliwość wstępu na dwudniowe Targi Kalisteniczne oraz Caliproject Championships
 • limitowaną koszulkę wydarzenia
 • starter pack z artykułami od sponsorów

Cena: 249 zł

FaQ

Czy można wykupić wejściówkę tylko na 1 dzień?

+
Bilety sprzedajemy tylko na całe wydarzenie. Oczywiście nie ma wówczas obowiązku uczestniczenia na targach przez dwa dni. Od uczestnika zależy w jakim zakresie skorzysta z wydarzenia.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

+
Osoby poniżej 15 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby pomiędzy 15, a 18 rokiem życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu za zgodą rodzina lub opiekuna prawnego.

Czy udział w zawodach jest płatny?

+
Udział w zawodach wymaga opłaty rejestracyjnej w kwocie 189 zł. W cenie zawarta jest możliwość uczestnictwa w Targach wraz z osobą towarzyszącą.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zamknij okno

Formularz zapisu za trening

Z którym trenerem chciałbyś/chciałabyś trenować?
W jakich dniach preferujesz treningi?
W jakich porach dnia preferujesz treningi?
Jaki jest Twój poziom zaawansowania w kalistenice?
Przetwarzanie danych osobowych *
Zgoda na kontakt marketingowy