Caliproject Camp 9-12 listopada!

Obóz dla miłośników kalisteniki, gimnastyki, pole dance i dobrych imprez! 

Co to za obóz?

„Caliproject Camp” to obóz sportowy poświęcony kalistenice i jej pokrewnych. Program obozu składa się z serii szkoleń teoretyczno-praktycznych i wspólnych treningów opracowanych przez profesjonalnych trenerów. 

Lokalizacja

Obóz odbywa się w ośrodku wczasowym „U Tośki” w pięknej górskiej wsi Murzasichle. Dostępne są 3 sale treningowe w tym jedna z profesjonalną konstrukcją do Street Workout’u! Obozowicze będą mieli też dostęp do sauny, jacuzii oraz basenu wewnętrznego i do sali gier z bilardem, piłkarzykami, czy ping-pongiem.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnikom zapewnione będzie nocleg przez 4,5 doby hotelowe oraz pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie (możliwa opcja wegańska i wegetariańska). Dodatkowo zapewniamy całodobowy dostęp do wody, kawy i herbaty.

Dla kogo jest obóz?

Nasz obóz jest dla osób, które do tej pory miały styczność z aktywnością fizyczną. Aby w skorzystać ze wszystkich warsztatów wymagamy od uczestnika umiejętności podciągnięcia się w zakresie 3 powtórzeń. Uczestnicy obozu będą podzieleni na grupy zaawansowania dzięki czemu możliwe będzie dostosowanie ćwiczeń do ich indywidualnych potrzeb. 

Kadra trenerska

 • Cezary Dymkowski

  Trener personalny i mgr fizjoterapii. Założyciel Caliproject oraz autor książki "Kalistenika - więcej niż siłą". Cezary nauczy Was stać na rękach.
 • Youssef Moro

  Pochodzący z Francji topowy zawodnik Street Workout na arenie światowej. Mistrz Świata 2019r. Trener specjalizujący się w elemencie "planche" oraz w dynamice.
 • Natalia Modzelewska

  Mistrzyni Świata Street Workout, wielokrotna Mistrzyni Polski. Trenerka z ogromną wiedzą, która poprowadzi warsztaty z dynamiki na drążku!
 • Sebastian Dyner

  Trener personalny i założyciel Caliproject Gym. Organizator obozu i instruktor z którym trenować będziecie podciąganie i dipy dodatkowym obciążeniem "Street Lifting".
 • Maciej Rakus

  Trener medyczny i masażysta. Maciej poprowadzi warsztaty ruchowe z technik takich jak "Swing Arms", lokomocja w podporach, "Flow".
 • Michał Urbanik

  Trener i zawodnik Street Workout mający na swoim koncie rekordy świata w elementach takich jak "Front Lever". Dokładnie z tego elementu poprowadzi warsztaty!

Grafik zajęć

Zapisz się

Cena: 1890zł

Rezerwacja miejsca wymaga wpłaty zadatku o wartości 500 zł. 
Dane do przelewu wysyłamy w odpowiedzi na maila wysłanego przez poniższy formularz.

Caliproject to coś więcej niż trening

Dołącz do nas i przekonaj się ile potrafi Twoje ciało!

Przewiń do góry