O nas

Nasza Pasja to Kalistenika. Poznaj Naszą Historię

Kalistenika nie jest dla nas tylko formą ćwiczeń. To styl życia, pasja, która połączyła nas w jedną rodzinę. Od momentu założenia naszej firmy stawiamy na profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i ciągły rozwój.
nasze wartości
Budujemy społeczność!
Poza nauczaniem o treningu i pomaganiu ćwiczącym w osiąganiu maksymalnej sprawności, zależy nam na tym, aby Caliproject było przestrzenią do nawiązywania przyjaźni na długie lata. Organizujemy wiele imprez integracyjnych i tworzymy wielką sportową rodzinę.
Trenować może każdy!
Niezależnie od poziomu zaawansowania, wieku czy doświadczenia, każdy jest u nas mile widziany. Nasza misja polega na demokratyzacji dostępu do kalisteniki i upewnieniu się, że każdy, kto chce rozpocząć swoją przygodę z tą formą ćwiczeń, otrzyma odpowiednie wsparcie i narzędzia do sukcesu.
Jak robić to fururę!
Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych metod nauczania, oferty kursów i jakości treningów. W świecie treningu zawsze pojawiają się nowe techniki i podejścia, a my jesteśmy zdeterminowani, by być na czele tej ewolucji, oferując naszym uczestnikom najnowszą wiedzę i umiejętności.

Nasza historia

Marka Caliproject powstała w 2019 roku z inicjatywy Cezarego Dymkowskiego. Caliproject było wówczas skromną działalnością mająca na celu propagowanie tego typu aktywności fizycznej w Polsce oraz prowadzeniu szkoleń w tym zakresie.

W tamtych latach doszło również do spotkana Cezarego z Sebastianem Dynerem. Chłopaki znali się już wcześniej bo od kilku lat rywalizowali razem na zawodach street workout. Na spotkaniu tym pojawił się pomysł, aby wspólnie założyć siłownie Caliproject, czyli Caliproject Gym. Zarówno Cezary jak i Sebastian mieli już swoją bazę klientów jako trenerzy personalni. W ten oto sposób powstała pierwsza w Warszawie kalisteniczna sala treningowa. Rozpoczęło to żywot tej marki na nowo i z większym potencjałem!

118039501_2793093074279096_2567186424004347908_n.jpeg
121360844_3456644564416235_8911394945496756464_n.jpg

"Zaczynaliśmy od 0, w ogóle nie mieliśmy budżetu na to, aby rozpoczynać taki biznes. To wszystko udało się dzięki ciężkiej pracy, wsparciu innych osób oraz oczywiście szczęściu" Sebastian Dyner

Caliproject Gym powstało w dobie pandemii Covid-19. Z uwagi na lockdown, niestabilną sytuację na rynku i trudności w działaniu branży fitness wydawało się to szalonym pomysłem. Natomiast była to szansa na negocjowanie korzystnych cen najmu lokalu. Dodatkowo, w tamtym okresie wiele miejsc takich jak szkoły tańca, małe siłownie po prostu się zamykały i odsprzedawały sprzęt w okazyjnych cenach. Cezary i Sebastian doskonale wpasowali się w ten moment i w sytuacji pozornie trudnej zauważyli okazję. W pierwszym roku działania Caliproject Gym Cezary Dymkowski wydał książkę "Kalistenika - więcej niż siła", która okazała się idealnie odpowiadać na potrzeby pasjonatów treningu z masą własnego ciała. Książka ta jest polecana przez najbardziej znanych trenerów i zawodników street workout w Polsce. W tym samym czasie Sebastian Dyner wpadł na pomysł organizacji obozów z ramienia Caliproject Gym i tak powstał projekt "Caliproject Camp". Obozy stworzyły kolejną przestrzeń do dołączenia do naszej społeczności wielu nowych osób oraz do integracji z innymi ćwiczącymi.

"Kultura fizyczna to nasza pasja. Od samego początku naszą misją jest edukacja ćwiczących w zakresie treningu" Cezary Dymkowski

"W działalności Caliproject ogromną uwagę przykuwamy do jakości świadczonych przez nas usług. Nasi trenerzy na siłowni lub instruktorzy na obozach to wykwalifikowani, pełni pasji nauczyciele. Naszą misją jest edukowanie ćwiczących w zakresie treningu i tego jak on wpływa na organizm ludzki. Dowodem na skuteczność naszych działań są nasi klienci. Już po kilku tygodniach współpracy osoby, które z nami współpracują wyróżniają się ponadprzeciętną sprawnością i świadomością swojego ciała"

Foto grup-2.jpg
Opinie naszych klientów znaczą więcej niż 1 000 słów
„Fantastyczne miejsce. Profesjonalni trenerzy i świetna atmosfera na zajęciach grupowych. Indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć, pozwala bardzo szybko robić progres. Od ponad półtora roku nie wyobrażam sobie środy bez treningu w Caliproject. Gorąco polecam początkującym i zaawansowanym.”
Dariusz Pichalski
Dariusz Pichalski
Google +
„Polecam tę książkę! Znajdziecie tam wszystko na temat podstaw kalisteniki. Czarek to świetny trener, któremu warto zaufać”
Kura Workout
Kura Workout
6-krotny Mistrz Polski „Street Workout” w kategorii „Freestyle”
„Przejrzysta i przyjemna w czytaniu publikacja. W końcu najważniejsze informację na temat treningu kalistenicznego zostały zebrane w jednej publikacji”
Natalia Modzelewska
Natalia Modzelewska
Mistrzyni Świata „Street Workout” w kategorii „Freestyle”.
„Jeszcze parę miesięcy temu podciągnięcie to robiłem na gumie tak mocnej że sam jej naciągnąć na nogi nie mogłem. Teraz normalnie trzaskam podciągnięcia bez wspomagania, zasługa ciężkiej pracy i trenerów z wiedzą i doświadczeniem.
Kacper Gorbacz
Kacper Gorbacz
Google Maps
„W końcu znalazłam swoje upragnione miejsce do ćwiczeń. Polecam każdemu, komu zależy na indywidualnym podejściu do trenującego oraz na zaangażowaniu. Tu liczy się profesjonalizm i przyjacielska atmosfera. Zachęcam gorąco!”
Marta Meissner
Marta Meissner
Google Maps
„Super miejsce na treningowej mapie Warszawy. Trenerzy z ogromna wiedza i swietnym podejsciem. Zajecia grupowe dostosowane do zdolnosci uczestnikow. Do tego fantastyczne obozy treningowe!
Anna Mazur
Anna Mazur
Google +
"Świetne miejsce do treningów, bardzo dobra kadra trenerska z duża wiedzą i pasją. Dość szybko przy regularnym uczęszczaniu można zauważyć u siebie progres i lepsze wyniki. Oby tak dalej!"
Bartłomiej Mazurek
Bartłomiej Mazurek
Google Maps

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zamknij okno

Formularz zapisu za trening

Z którym trenerem chciałbyś/chciałabyś trenować?
W jakich dniach preferujesz treningi?
W jakich porach dnia preferujesz treningi?
Jaki jest Twój poziom zaawansowania w kalistenice?
Przetwarzanie danych osobowych *
Zgoda na kontakt marketingowy